Hakkımızda

GİRİŞİMCİ ENSTİTÜSÜ Kişisel, Kurumsal ve Toplumsal Gelişimi hedefleyerek 2010 yılında Adana’da kurulmuştur. Eğitim faaliyetlerini Adana merkezli olarak Mersin, Osmaniye, Niğde, Kayseri, Antalya, Antakya, Kahramanmaraş, Gaziantep, Malatya ve çevresinde yürütmektedir. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her yerinde proje kapsamında eğitim faaliyetlerinde de bulunmaktadır. Eğitim kurumumuz Kişisel, Kurumsal ve Toplumsal Gelişimi hedefleyen Seminerler, Eğitimler düzenlemekte, Danışmanlık ve Koçluk hizmetleri yanında Uzmanlık Sertifika Programları kursları vermektedir. Konusunda Uzman, Akademisyen, Profesyonel Eğitmenlerimiz ile Hazırlık ve Fırsatları buluşturmayı hedeflemekteyiz. Eğitimlerimizi Adana’nın en seçkin yerlerinden olan Hastaneler Kavşağı’ndaki eğitim kurumumuzda son derece modern sınıflarda konfor ile kaliteyi kursiyerlerimize birlikte sunmaktayız. Girişimci Enstitüsü olarak;  Girişimci Enstitüsü, Özgün Kariyer, EnglishKey, AktifOku, Kampus7/24, DİSCPROFİL, Bilgi Kurumsal marka ve Temsilcilikleri ile kursiyerlerine kaliteli marka Eğitimleri ve Danışmanlık Hizmetleri vermeyi hedeflemektedir.

 

Hedefimiz :

Hazırlık ile Fırsatları buluşturarak Bireylere, Kurumalara ve Topluma “Şans Kapısı” olmak… Bireylere, Kurumlara ve Topluma güncel, çağdaş, uygulanabilir, fayda sağlayan ve ihtiyaç duyulan eğitimleri, ilham veren yöntem ve örneklerle, kalıcı şekilde sunarak geleceği şekillendirmeye yardımcı olmak…

İdealimiz :

Çalıştığımız sektörde Türkiye’nin en güvenilir, en saygın ve yol gösterici Kurumu olmak…

Değerlerimiz :

İnsan Sevgisi, Yurt Sevgisi, Dürüstlük, Girişimcilik, Hizmet Kalitesi, Hoşgörü, Verimlilik, Sosyal Sorumluluk, Duyarlılık…

İlkelerimiz :

Bireylere, Kurumlara ve Topluma Değer vermek ve katmak,

Çağdaş, Uygulanabilir ve Fayda sağlayacak, Fırsatlar yaratacak eğitimler düzenlemek,

Sürekli Gelişimi ve Yenilikçiliği desteklemek,

Bilgiye ve Çalışanlarımıza sürekli yatırım yapmak…

Evrensel Değerlerle çatışmayacak şekilde Ülke menfaatlerine sahip çıkmak,

Yaşanabilir bir dünya için Çevre sorunlarına duyarlı olmak,

Sosyal Sorumluluk anlayışı ile STK’larla sürekli işbirliği yapmak,

Ülkenin yeteneklerini ortaya çıkararak, fırsatlarla buluşturmak,

Ülkenin gelişimi için katma değer yaratmak.

Çalışanlarımız :

Müşteri Memnuniyetinin ancak Çalışanların Memnuniyeti ile sağlanabileceğine inancımızla Çalışanlarımız; Sorumluluk Alan, İnsiyatif kullanabilen, Başarı için Takım Çalışmasına inanan, Yetenekli, Farklı, Azimli, Yardımseverdir. Akademisyen ve iş hayatının profesyonellerinden olan eğitmenlerimiz konularında uzman kişilerdir.

Kalite :

Müşteri ihtiyaçlarını ortaya çıkaran ve karşılayan, Koşulsuz Mutlu Müşteri ve, Eğitimlerimizde Farkındalık sağlayan kalite anlayışımız bulunmaktadır.

Farklılıklarımız :

Eğitimlerimiz ihtiyaçlarınıza, hedeflerinize, beklentilerinize göre programlanmakta, Beklentilerinizin üstünde bir eğitim anlayışımız bulunmaktadır.

Sizlerin hedeflerinize ulaşma başarısı bizim öncelikli başarı kriterimiz olacaktır.

Eğitim sonrası rehberlik ve danışmanlık hizmetlerimiz devam edecektir.

  İş Dünyası ile işbirliği yaparak kursiyerlerimize iş yaratma imkanı sağlanacaktır.